Nowoczesne podświetlane litery 3D

W branży reklamowej nadzwyczaj sporą renomą cieszą się nowoczesne litery 3D, które podświetlane są zazwyczaj specjalnymi diodami Led. Firmy najczęściej wybierają litery, które świecą poświatą, czyli tworząc efekt halo. Pomysłowe litery podświetlane można zainstalować na dystansie bezpośrednio do ścian, paleni, albo elewacji. Podświetlane litery produkuje się głównie z plexi, dibondu, albo są zwyczajnie spawane z blachy pod osłoną argonu.

Trzeci wymiar

Przestrzenne litery (zwłaszcza gdy są podświetlane) zapewniają maksymalną widoczność, dzięki czemu doskonale nadają się do prezentacji logotypów, napisów, czy numeracji. Niezwykle dużo osób stosuje też litery podświetlane jako dekoracje i to nie tylko w sektorze komercyjnym, lecz też w sektorze prywatnym. Dzięki oszczędnym diodom Led, nasza marka może pracować także nocą. Dobra widoczność w przestrzeni miejskiej, to najwspanialszy wabik na potencjalnych klientów.

Efektywna reklama

Jak każdy profesjonalista od marketingu bardzo dobrze wie, dobra reklama musi być głównie niezwykle skuteczna, a jak łatwo się domyśleć skuteczna reklama to ta, która swoim zasięgiem dociera do bardzo sporej liczby osób. Efektywna reklama nie koniecznie musi być także sporym wydatkiem dla przedsiębiorcy. Współczesne litery podświetlane prezentują się bardzo efektywnie zwłaszcza w nocy, ale nie sposób zapominać także i o tym, że są fantastycznie widoczne również za dania. Każdy kto szuka mało agresywnej reklamy, winien w pierwszej kolejności zastanowić się nad zakupem liter podświetlanych.