Kasetony reklamowe – sposób na dyskretną reklamę

Przestrzeń miejska w większości miast i miasteczek zdominowana jest przez wszechobecne bannery reklamowe, które krzykliwą treścią nawołują przechodniów do korzystania z konkretnych towarów i usług. Władze miejskie gdzieniegdzie podjęły konfrontację z natarczywą reklamą regulując zapisami uchwały rady miejskiej możliwości reklamy w przestrzeni publicznej w centrach miast – sytuacja taka miała miejsce przykładowo przed dwoma laty w Krakowie. Co ma zrobić w tej sytuacji posiadacz sklepu, który chce przyciągnąć do siebie klientów?

Kasetony reklamowe – ostrożna odmiana reklamy

Kasetony reklamowe to jedno z najlepszych rozwiązań jeżeli chodzi o zwiększenie rozpoznawalności danej marki. Doskonale wykonany kaseton współgrający z identyfikacją wzrokową firmy przynosi zyski w postaci nienachalnej reklamy, która pożądana jest przez konsumentów znużonych szumem informacyjnym jaki rozgrywa się naokoło nich.

Kasetony reklamowe Warszawa – różnorodność możliwości

Kasetony reklamowe to nie tylko szyldy wieszane nad drzwiami, chociaż z taką formą reklamy kojarzą się one najczęściej. Reklama przy pomocy kasetonów może przybierać wielorakie odmiany. Prócz szyldów reklamowych najpopularniejsze są także kasetony wielkogabarytowe a także dwustronne kasetony instalowane przykładowo na szybach i witrynach sklepowych. Wybierając firmę wykonującą kasetony warto sprawdzić czy posiada ona w swojej ofercie też usługę montażu reklamy. Doświadczenie i dobre recenzje od dotychczasowych klientów to najlepsza wizytówka firmy produkującej kasetony reklamowe.