Kasetony reklamowe do wyboru i koloru

Daj się zauważyć!

To credo w obecnych czasach nabrało niezwykle istotnego znaczenia. Prowadzenie działalności bez reklamy ma bardzo małe szanse na powodzenie. Dotarcie do dużej grupy usługobiorców i znalezienie stałych klientów umożliwia efektywna reklama. Pylony, banery, oklejane szyby, kasetony reklamowe – to zaledwie niektóre przykłady, w jaki sposób można dać się zauważyć.

Kasetony

Należałoby zwrócić uwagę na kasetony, jako że jest to odmiana reklamy naocznej zewnętrznej, której nie można przegapić ani w dzień, ani w nocy. Elegancka forma, wyszukany styl, wyrazistość, możliwość dostosowania designu i materiałów do wymagań interesanta, nieduże koszty oraz ekspresowy czas realizacji to niezaprzeczalne atuty tego gatunku reklamy.

Materiał

Materiały, z którego wytwarzane są kasetony winny być estetyczne i aby dla przykładu pod wpływem temperatury nie blakły i nie pękały. Np. firma Dream Promotion używa dibond, który maluje proszkowo bądź szczotkuje. Konstrukcja kasetonu nie winna być ciężka, bo bywa instalowana m.in. na płytach gipsowych, stąd używa się płyty i ramy zrealizowane z aluminium.

Druk

Może być jednostronny – w przypadku kasetonu, który pełni zarówno rolę szyldu lub dwustronny – gdy kaseton jest widziany z dwóch stron, dając za przykład na witrynie sklepowej albo jest wolnostojący. Technologia sporządzenia druku – frezowany bądź napisy przestrzenne. Podświetlenie żarówkami led sprawia, że kaseton wygląda efektownie o każdej porze.

Prosta postać czy wyszukana? Kolorowy czy stonowany? Litery frezowane czy przestrzenne? Wybór należy do interesanta.